Jak vypadal pracovní pobyt doktora Ameira v Německu? - MVŠO

Jak vypadal pracovní pobyt doktora Ameira v Německu?

Moravská vysoká škola Olomouc (MVŠO) spolupracuje po celé Evropě s řadou univerzit a vysokých škol. Jednou z nich je i Duale Hochschule Baden-Württemberg Villingen-Schwenningen v německém městě Villingen-Schwenningen, kam se během února v rámci programu Erasmus+ mobility pedagogů vydal i Ing. Omar Ameir, Ph.D., akademický pracovník MVŠO z Ústavu managementu a marketingu.

Cílem jeho cesty, která započala 13. února a skončila o tři dny později, bylo jak seznámení se a prohloubení pracovních vztahů s univerzitou Duale Hochschule Baden-Württemberg Villingen-Schwenningen a akademickými pracovníky z dalších evropských zemí, tak i přednášení tamním studentům. Jelikož se doktor Ameir věnuje managementu, jeho tématem byly International Business Economics a International Management, respektive mezinárodní charakter managementu jako takového.

Součástí celého třídenní výletu byla i řada společenských akcí a kulturně poznávacích aktivit, které se v horském okolí 80tisícového města Villingen-Schwenningem odehrávaly.

„Nejzajímavějšími byly přírodní krásy německých Alp, přátelský přístup místních obyvatel, pozitivní atmosféra organizace pobytu, aktivní přístup studentů a v neposlední řadě návštěva muzea a samotného výrobního procesu automobilky Porsche,“ komentuje pobyt Ameir a dodává, že podobné akce doporučuje jak akademickým pracovníkům, tak zejména studentům.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU