Studentský CSR projekt podpořil Vojenský fond solidarity - MVŠO

Studentský CSR projekt podpořil Vojenský fond solidarity

Ve čtvrtek 21. března se v olomouckém Domě Armády uskutečnil historicky první Benefiční ples na podporu Vojenského fondu solidarity. Akci organizačně zaštítili studenti Moravské vysoké školy Olomouc (MVŠO).

Večer proběhl ve velmi přátelském duchu. Všichni hosté se zájmem sledovali ukázku 4. armádního klubu MUSADO MCS. Na dynamickou ukázku navázalo vystoupení pole dance v podání tanečního studia Apokalips Olomouc. Vrcholem večera bylo vystoupení sólové zpěvačky Kateřiny Mrázové.
Plesu se zúčastnilo několik vážených hostů. Největší poctou byla vzácná návštěva předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity – poradkyně NGŠ AČR brigádní generálky Mgr. Lenky Šmerdové, která v úvodu plesu představila Vojenský fond solidarity. Dále pro nás byla, jakožto studenty MVŠO, významným hostem z akademické půdy prorektorka pro studijní a pedagogické záležitosti Mgr. Bc. Irena Kovačičinová. Nicméně děkujeme všem dalším hostům a příznivcům MVŠO, kteří nás přišli podpořit v tento výjimečný večer.

Zvláštní poděkování za propagaci a podporu Benefičního plesu 2019 patří veliteli Krajského vojenského velitelství Olomouc plukovníkovi gšt. Ing. Vojtěchu Prýglovi a vedoucí pro krizové řízení Olomouckého kraje Mgr. Aleně Hložkové.

 

Velké poděkování za podporu samozřejmě také patří všem, bez kterých by se celá akce nemohla konat. Ze strany sponzorů bychom rádi jmenovitě poděkovali Olomouckému kraji, hotelu Miss Sophie’s, Divadlu Tramtarie, cestovní kanceláři KM Travel, společnosti ViaProtect a dalším. O organizaci projektu se postarali čtyři studenti Moravské vysoké školy Olomouc, z nichž tři jsou příslušníky Armády České republiky: Petra Seidlová, V. N. (73. tankový prapor Přáslavice), D. K. (102. průzkumný prapor Prostějov) a M. Z. (73. tankový prapor Přáslavice).

Hlavním cílem Benefičního plesu 2019 nebylo pouze pobavení návštěvníků. Smyslem celé akce bylo upozornit na tíživou situaci, do které se často dostávají rodiny vojáků, kteří ve výkonu služby utrpěli zranění a potýkají se s trvalými následky. Prostřednictvím plesu se proto organizátoři snažili podpořit v maximální míře Vojenský fond solidarity a dostat jej do povědomí širší veřejnosti.

Napsal: organizační tým Benefičního plesuPartneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU