Studenti získali výjimečné ocenění rektora a prospěchové stipendium - MVŠO

Studenti získali výjimečné ocenění rektora a prospěchové stipendium

Tvrdá práce a píle se vyplácí. O tom se přesvědčila nejen skupina nadaných studentů Moravské vysoké školy Olomouc (MVŠO), která v rámci svých CSR projektů vymyslela a uspořádala úspěšnou konferenci ČTVRTÁREVOLUCE.CZ s řadou zajímavých hostů, ale také zástup čtyř vybraných studentek se skvělým studijním prospěchem.

Studenti stojící za zmíněnou konferencí, jež se v prostorách BEA campusu Olomouc odehrála 18. října, získali výjimečné ocenění rektora Moravské vysoké školy Olomouc (MVŠO) prof. Vladimíra Smejkala. O tuto poctu se zasloužili Štěpán Hlavatý (vedoucí projektu), Kristýna Konečná, Monika Kratochvílová, Ondřej Chudoba, Tereza Šulcová, Petr Dragoun, Eliška Kupková, Diana Navrátilová, Radek Brož a Klára Wykretová.

Rektor, kterému v rámci předávání cen sekundovaly Mgr. Vladimíra Sedláčková (náměstkyně ředitele), Mgr. Bc. Irena Kovačičinová (prorektorka pro studijní a pedagogické záležitosti) a Mgr. Šárka Štveráková, člen ústavu Managementu a marketingu, vybraným studentům předal unikátní diplom a upřímně jim pogratuloval k takovém úspěchu, jakým konference ČTVRTÁREVOLUCE.CZ bezpochyby byla. Zároveň doufá, že tato značka udrží své jméno a brzy uspořádá druhý ročník.

Musím říct, že se mi s tímto týmem pod vedením Štěpána Hlavatého skvěle spolupracovalo. Prakticky jsme se nesetkali s žádným výraznějším problémem a od samotného začátku to jelo podle vytyčených parametrů. Při řešení CSR projektů je důležitý nejen nápad a výsledné provedení, ale také komunikace, a v tomto případě se tyto tři nedílné prvky úspěšného projektu skvěle doplňovaly,“ říká Mgr. Šárka Štveráková, supervizor týmu, a dodává, že je na studenty náležitě hrdá.

— Se Štěpánem Hlavatým brzy očekávejte rozhovor! —

 Stipendium pro čtyři nejlepší

Oceňování studentů včera nekončilo s konferencí ČTVRTÁREVOLUCE.CZ. Následně se předávala i prospěchová stipendia ve výši 10 tisíc korun, na která letos dosáhly čtyři velice nadané studentky Kristýna Konečná, Michaela Perunová, Nikola Žouželková a Karolína Borovcová.

V akademickém roce musí mít studenti prospěch maximálně 1,4, nesmí ten ročník zároveň opakovat, nesmí v něm být podmíněně zapsaní a z žádného předmětu nesmí mít horší známku než 2,“ vysvětluje Mgr. Bc. Irena Kovačičinová, prorektorka pro studijní a pedagogické záležitosti, princip udělení prospěchových stipendií s tím, že je ráda, že tato stipendia může škola udělovat každý rok.


Chcete mít všechny zajímavé informace co nejrychleji? Sledujte náš Instagram a Facebook a nepřijdete o nic podstatného!Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU