Co přinesla přednáška se zaměřením na investice od Ing. Kotulové Drábové? - MVŠO

Co přinesla přednáška se zaměřením na investice od Ing. Kotulové Drábové?

V rámci cyklu vyžádaných přednášek s externími hosty, které Moravská vysoká škola Olomouc (MVŠO) už dlouhodobě pořádá, dnes na půdu BEA campusu Olomouc zavítala Ing. Lenka Kotulová Drábová z Komerční banky. Ta si pro studenty přichystala přednášku na téma Investiční příležitosti na kapitálových trzích a nutno dodat, že svým obsahem byla vskutku bohatá a zajímavá.

Dnešní přednáška, které naslouchal takřka plný salonek Alfa, se odvíjela především od situace, proč investovat na kapitálových trzích. V této teoretické rovině byly ukázány konkrétní možnost, přístupy či základní relevantní ukazatele. Následně nechyběla ani kapitola týkající se principů a fungování různých typů investic (jako například otevřené podílové fondy, fondy kvalifikovaných investorů, private ekvity investice, real estate nebo strukturované produkty).

VÍCE FOTEK NALEZNETE ZDE

Další důležitou oblastí, jež paní Drábová Kotulová zmínila, byly investiční trendy ve specializovaných útvarech bank, respektive v privátním bankovnictví a investičním bankovnictví. Jednou z posledních směrů byly také nabízené investiční služby.

Záznam již brzy!

V nejbližší době bude uveřejněn i oficiální videozáznam (v sekci Vyžádané přednášky), o který se staralo partnerské Multimediální centrum BEA campus channel.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU