Co přinese nový semestr? Spolupráci s Prazdrojem nebo výcvik ve vyjednávání - MVŠO

Co přinese nový semestr? Spolupráci s Prazdrojem nebo výcvik ve vyjednávání

Nový akademický rok je tady, což je ideální čas k tomu se podívat, co na vás čeká!

Návštěva z amerického velvyslanectví, ale i českého Seznamu

V polovině října se na půdě MVŠO uskuteční konference Digitalizace – úspěch nebo nezaměstnanost?. Zde vystoupí například Vladimír Dlouhý, ředitel Hospodářské komory ČR, nebo Christina Sharkey, obchodní radová Velvyslanectví USA v ČR. Konference je otevřena všem zájemcům zdarma. Veškeré informace o akci včetně programu naleznete zde.

V rámci vyžádaných přednášek se i letos můžete těšit na několik zajímavých osobností. MVŠO navštíví například Jiří Studený, specialista výkonnostní reklamy ze Seznam.cz, nebo Vilém Skulina, generální ředitel společnosti TRUMF International.

Spolupráce s Plzeňským Prazdrojem? Studenti budou zkoumat vliv digitálních technologií na štamgasty

Víte, která česká firma se pravidelně mezi studenty a čerstvými absolventy umísťuje jako TOP zaměstnavatel? Pokud jste tipovali Plzeňský Prazdroj, byla to trefa do černého.

Historická brána Plzeňského Prazdroje. Pivo se přes ni vozí již od roku 1892.

MVŠO tak rozšíří dlouhou řadu partnerských firem. „Spolupráce s firmami je přínosná pro všechny strany. Studenti si mohou vyzkoušet koncepční práci na projektech a seznámit se s chodem vybrané společnosti. Firmy pak díky studentským pracím získávají návrhy řešení problémů z oblasti manažerských procesů nebo třeba logistiky. Naši studenti pak v těchto firmách často nastupují do zaměstnání,“ zmiňuje Marie Dohnalová, vedoucí kariérového a poradenského centra MVŠO.

Studenti si s Plzeňským Prazdrojem vyzkouší spolupráci v rámci jednoho z marketingových předmětů, ve kterém budou připravovat seminární práce. Nebude to ovšem jen o psaní. Studenty tak čeká i praktická exkurze přímo do plzeňského pivovaru.

Nové tváře na MVŠO? Najdete mezi nimi i odborníka na vyjednávání nebo územní plánování

Každoročně posilujeme řady našich akademiků. Letos jsme do týmu přivítali několik nových tváří. Potkáte se tak například s docentem Jaroslavem Burianem, který působí i na Univerzitě Palackého a již dříve se podílel na mezinárodním projektu SPATIONOMY, nebo docentem Ondřejem Vojáčkem, který přichází se zkušenostmi z VŠE a ČVUT. Ten se se studenty podělí o své znalosti v předmětu Výcvik ve vyjednávání.

Účastníci projektu SPATIONOMY během letního soustředění na univerzitě v BochumiPartneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU