Petra Nulíčková, nejlepší česká recruiterka, vystoupí na MVŠO

Nejlepší česká recruiterka si střihne přednášku na MVŠO

Víte, že do Alzy se ročně přihlásí až 100 tisíc uchazečů? Oddělit zrno od plev tak může být pořádná fuška! O tom, jak funguje HR v jedné z největších českých značek, se 12. února ve své přednášce na MVŠO rozpovídá nejlepší česká recruiterka roku 2019, Petra Nulíčková.

Petra Nulíčková není na české, ale i zahraniční HR scéně neznámou tváří. Více než tři roky zastřešuje HR společnosti Alza.cz. Podílí se nejen na výběru nových zaměstnanců, ale s řediteli a manažery rovněž spolupracuje na tvorbě celého náborového procesu, spravuje firemní Facebook We are Alza nebo se stará o komunikaci na LinkedInu.

Z recruitmentu a dalších oblastí HR, které pro mnoho společností stále představuje nudnou nutnost, zvládla Petra Nulíčková během pár let udělat svěží a dynamický svět, kde je rutina sprostým slovem. Díky tomu se stala jednou z největších osobností českého recruitmentu a člověkem, který nastavuje trendy v této oblasti. Petra propojuje svět HR, marketingu a brand managementu. Přitom nezapomíná do své práce zapojovat psychologii. A aby toho nebylo málo, je taky autorkou skvělého projektu Kandidát zdarma. A o čem je? To si přijď poslechnout ve středu 12. 2. v 11:30.

A pokud už přednášku vyhlížíš stejně jako my, tak si zatím poslechni třeba podcast od Evolve stories.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU