MVŠO přivítala významnou čínskou delegaci - MVŠO

MVŠO přivítala významnou čínskou delegaci

V pátek 7. září navštívila Olomouc čínská delegace, vedená organizací The Chinese People´s Association for Friendship with Foreign Countries (CPAFFC – Čínská asociace pro přátelství se zahraničními zeměmi), která má v Číně na starosti rozvoj ekonomické a kulturní spolupráce na mimovládní úrovni.

Delegace, která přijela na pozvání Česko-slovensko-čínské komory, se setkala s představiteli Olomouckého kraje, města Olomouc, Fakultní nemocnice Olomouc, hospodářské komory a také MVŠO. Zástupci naší školy nejprve prezentovali představitelům provincie Sečuan, Fu-ťien, Che-nan a autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko unikátní koncept zahraniční spolupráce ACT Bridge, o kterém jsme vás informovali už v předchozím článku, a který MVŠO realizuje ve spolupráci s cestovní kanceláří Bohemian Fantasy. Poté probíhala ve velmi přátelské atmosféře osobní jednání, při kterých se ukázalo, že naše organizace mají mnoho společných témat a oblastí k vzájemné spolupráci.

Výsledkem pátečního odpoledne bylo oboustranné potvrzení zájmu pokračovat v zahájené diskusi a v rozvoji nastartované spolupráce.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU