MVŠO navštívil prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý - MVŠO

MVŠO navštívil prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý

V pátek 26. ledna zavítal do BEA campusu Olomouc respektovaný ekonom, bývalý ministr průmyslu a obchodu (1992–1997) a prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý. Vedle setkání s vedením Moravské vysoké školy Olomouc (MVŠO), která zde sídlí, absolvoval prohlídku moderního zázemí BEA campusu Olomouc.

„BEA campus Olomouc se mi líbil, je to zajímavá stavba dělaná s jistým rozmachem. Zapůsobilo na mě hlavně atrium, což je velice solidní a krásná investice,“ komentuje prostory Vladimír Dlouhý.

Součástí prohlídky byla také návštěva multimediálního centra BEA campus channel, které je využíváno především organizacemi sídlícími v BEA k tvorbě audiovizuálních spotů, on-line přenosů či vzdělávacích pořadů a materiálů.

„Oceňuji, že je člověk do něčeho takového ochoten investovat,“ říká Dlouhý ve spojitosti s multimediálním studiem. „Zdálo se mi to na vysoké úrovni profesionality, což soudím na základě výbavy a kvality produkovaných videí,“ dodává.

Vladimír Dlouhý je zkušeným pedagogem s bohatou praxí na vysokých školách a téma školství je mu velmi blízké. Zajímal se o aktuální dění na Moravské vysoké škole Olomouc a její zapojení do mezinárodního akademického prostředí. Mimo jiné se také seznámil s posláním školy a její historií.

„Prezentaci o jedinečnosti naší školy, novinkách v oblasti akreditací či bohaté mezinárodní spolupráci si pan Dlouhý vyslechl s velkým zájmem a na řadu témat nám poskytl zajímavou zpětnou reakci založenou na vlastních zkušenostech,“ uvádí prorektorka pro vnější vztahy Mgr. Jitka Lidaříková.

Hlavním organizátorem celého programu byla Okresní hospodářská komora Olomouc (OHK Olomouc).Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU