MVŠO se jako jediná VŠ z Česka účastnila prestižní akce v Německu - MVŠO

MVŠO se jako jediná VŠ z Česka účastnila prestižní akce v Německu

Přes 30 lektorů ze 17 různých světových zemí nabízející studentům 31 unikátních projektů na mezinárodní akci s 20letou tradicí. I takto, číselným způsobem, se dá popsat letošního International Project Week, který se odehrával v německém Nordhausenu. A opět zde byli naši zástupci, jež přispěli svými zajímavými přednáškami.

O reprezentaci Moravské vysoké školy Olomouc (MVŠO) se letos postarali docentka Jarmila Zimmermannová (prorektorka pro vědu, výzkum a rozvoj) a doktor Michal Menšík (prorektor pro digitalizaci). Ti v průběhu 23. až 27. dubna, kdy International Project Week probíhal, zásobovali přítomné studenty projekty na aktuální a zajímavá témata.

Konkrétně Zimmermannová měla svůj projekt zaměřený na ekologické chování firem (detail ZDE) a Menšík nabízel jedinečný pohled na problematiku extrémních situací a jak se jim vyhnout (detail ZDE).

Obecně se na letošní International Project Week v Nordhausenu sjelo 34 lektorů ze zemí jako Egypt, Tajwan, Velká Británie, Finsko, Španělsko nebo Polsko. Díky účasti docentky Zimmermannové a doktora Menšíka jsme na tomto každoročním prestižním „meetingu“ měli zástup i my, a to jako jediná škola z Česka.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU