Kniha „Logistický management: příklady úspěšné praxe“ je tady!

Kniha „Logistický management: příklady úspěšné praxe“ je tady!

Nová publikace paní doktorky Ekateriny Chytilové je tady! Po roce a půl tvrdé práce spatřil světlo světa Logistický management: Příklady úspěšné praxe.

Kniha, na které paní doktorka Chytilová spolupracovala se společnostmi TESCO SW, DHL Express CZ s.r.o. a Toyota Material Handling CZ, poukazuje na více než 150 stranách formou případových studií na trendy současného logistického managementu.

Knihu jsem z části koncipovala jako doplněk k předmětu Logistický management a tomu odpovídá její forma. V rámci samotné výuky se snažím, aby byli studenti v maximální možné míře v kontaktu s odborníky z firem, ve kterých je logistika klíčovou složkou provozu. Kniha je z velké části produktem dobrých vztahů s jednotlivými společnostmi a logickým vyústěním dobře nastavené dlouhodobé spolupráce. Studenti si tak mohou v publikaci přečíst například o společnosti DHL. Ve výuce se přímo setkají s panem Petrem Albrechtem, který ve společnosti zastává pozici ředitele zákaznického servisu a mají i možnost vyjet na exkurzi do této společnosti. Právě díky této formě výuky získají nejen nezbytný teoretický základ, ale dozví se i řadu aktuálních informací z oblasti, která se neskutečně dynamicky vyvíjí“, dodává autorka knihy.

A komu je kniha určena? Vedle studentů by měli pozornost zvýšit i podnikatelé, kteří by rádi zlepšili efektivitu provozu svých firem implementací nových poznatků z oblasti logistického managementu. Zajímavá je i pro řadu akademiků jiných vysokých škol, jelikož jim kniha může suplovat často nedostatečné spojení s praxí.

Věřím, že kniha splní svůj účel, kterým byla především osvěta v oblasti logistického managementu. Snažila jsem se psát maximálně čtivě a pokud možno uvádět srozumitelné příklady. Kniha tak může být zajímavá pro širokou škálu čtenářů. Pro dostupnost textu se snažím udělat skutečně maximum, proto je kniha volně dostupná i v elektronické podobě“, říká E. Chytilová.

Pokud byste se chtěli dozvědět o logistickém managementu od E. Chytilové více, nezapomeňte si do kalendáře zapsat termín 12. dubna, kdy na půdě MVŠO proběhne mezinárodní vědecká konference International Days of Science.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU