Jak hodnotí letošní ples MVŠO student Josef Polzer, hlavní organizátor? - MVŠO

Jak hodnotí letošní ples MVŠO student Josef Polzer, hlavní organizátor?

Josef Polzer je nejen studentem Moravské vysoké školy Olomouc (MVŠO) a pomocným vědeckým pracovníkem, ale také byl hlavním organizátorem letošního plesu studentů MVŠO. Jak tuto akci zhodnotil nebo co ho a jeho tým během organizace překvapilo?

Jak bys zhodnotil letošní ples?

Myslím, že se dost povedl. Podle propočtů jsme letos měli ples s nejvyšší návštěvností za poslední roky a z každé strany slyšíme jen samou chválu. Jsme za to s mým týmem organizátorů samozřejmě rádi a děkujeme všem, co se přišli podívat a společně se pobavit.

Kdo všechno stál za organizací?

Na plese, který byl organizovaný jako CSR projekt (jen pro doplnění), se podíleli ještě Vanda Hoffmannová, Martin Hédl, Jan Preget, Kristýna Brožíková, Alena Ostrčilová a Kristýna Doleželová. Lepší tým jsme si snad ani nemohl vybrat. Jejich zásluha byla skutečně velká, a proto se ples tak vydařil.

Bylo něco, co vás během organizace zaskočilo?

Nedá se říct, že by nás něco v průběhu organizování nějak výrazně zaskočilo. Zásadní problém byl však přibližně týden před plesem, kdy jsme měli problémy s vystoupením studentů prvního ročníku (Veronika Šauerová a Tomáš Flusek) – nedařilo se nám totiž propojit jejich vystoupení se zvukem, aby ozvučilo celou aulu. Naštěstí jsme to dokázali díky živé kapele, která v den plesu byla přítomná.

Napadá tě, pokud bys čistě hypoteticky měl ples i příští rok, co bys změnil?

Nějaké konkrétní věci bych určitě změnil, ale zatím si to nechám pro sebe. Můžete to brát jako překvapení (smích).

Můžeš našim čtenářům, kteří se například nemohli dostavit, na závěr shrnout, co bylo na plese vlastně k vidění?

Na úvod bylo možné vidět zahajovací slavnostní tanec (tango) v podání Veroniky Říhové a Filipa Bělíka (absolventa MVŠO). Nechybělo ani tradiční předání Sympaťáka a Sympaťačky roku, které letos získali Ing. Michal Krajňák, Ph.D. a Ing. Eva Jílková, Ph.D. Poté následovalo klavírové představení Petera Gábora a duet Veroniky Šauerové (zpěv) a Tomáše Fluska (kytara), studentů MVŠO. Ti se postarali o skvělou atmosféru i díky doprovodu Karla Mullera a Jakuba Zemana.

Fotky z plesu jsou k dispozici ZDE.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU