EDULAM slaví úspěch. Eva Sikorová převzala v Třebíči cenu Mosty - MVŠO

EDULAM slaví úspěch. Eva Sikorová převzala v Třebíči cenu Mosty

Cena Mosty, každoročně udělovaná za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch lidí se zdravotním postižením, zná za rok 2018 své vítěze.  Pod patronátem Livie Klausové a Moniky Babišové a za účasti Jany Maláčové (ministryně práce a sociálních věcí), Aleny Schillerové (ministryně financí) či Jiřího Běhounka (hejtmana Kraje Vysočina), byly udíleny ceny Mosty 2018.

Na konci března byly v Třebíči udělovány ceny Mosty. Mezi letošními oceněnými nechyběla paní docentka Eva Sikorová, která s projektem „Zvýšení kvality vzdělávání na  Moravské vysoké škole Olomouc s ohledem na potřeby trhu práce, digitalizaci a internacionalizaci“ zastupovala MVŠO a úspěšný projekt EDULAM.  Jsme rádi, že naši akademici nedosahují úspěchů pouze na poli vědeckém, ale svou prací dokáží vytvářet i další společensky cenné hodnoty.

4. dubna paní docentka Sikorová v Senátu Parlamentu České republiky převzala další ocenění. Tentokrát u příležitosti 20. výročí založení Národní účetní rady byla oceněna za práci v Metodické radě Svazu účetních pro odbornou veřejnost.

K oběma významným oceněním paní docentce Sikorové srdečně blahopřejeme.

 

 

 Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU