V BEA campusu Olomouc proběhlo Dopravní fórum s účastí MVŠO - MVŠO

V BEA campusu Olomouc proběhlo Dopravní fórum s účastí MVŠO

V prostorách BEA campusu Olomouc se 26. září uskutečnila zajímavá akce, která se týkala dopravní infrastruktury na Olomoucku. Na programu byly relevantní a aktuální otázky, kterými se zabývali řečníci, jež v těchto problematikách mají dostatečnou znalostní výbavu. Své místo zde měla i Moravská vysoká škola Olomouc (MVŠO).

Událost pod názvem Olomoucké dopravní fórum, kterou organizovala Okresní hospodářská komora Olomouc (OHK Olomouc), pojednávala o tématech stavu a budoucnosti D35, průtahů a obchvatů zastavěných území, využití objektů SŽDC v obcích a městech pro veřejné účely i podnikání, rozvoje železniční dopravy a řady dalších.

Nad těmito oblastmi diskutovali například Mgr. Milan Feranec, náměstek ministra dopravy, Ing. Jan Zahradníček, náměstek hejtmana Olomouckého kraje a samozřejmě i PhDr. Radim Kašpar, ředitel OHK Olomouc, který celou akcí provázel. V debatním kruhu seděla i Mgr. Jitka Lidaříková, prorektorka pro vnější vztahy MVŠO, která všechny účastníky mimo jiné přivítala.Partneři

Copyright © 2017. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.
MENU